Вы здесь
Главная > Общество > Криминал > Зборовські у Сумах тремтять від страху

Зборовські у Сумах тремтять від страху

Кримінально-неформальні молодіжні збори у місті потрапили на «гачок» поліцейських. Тепер по ним планують «вдарити» ще й «круглим столом».

Учора близько 23-ї години до чергової частини Сумського міськвідділу поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Замостянській зібралося більше сотні молодих людей. Виїхавши на місце, правоохоронці побачили близько двадцяти чоловік, у яких вилучили биту, а самих молодиків запросили до відділку.

З’ясувалося, як повідомляє прес-служба ГУНП в Сумській області, що збір молоді проводився начебто з приводу некоректної поведінки іноземців у місті. Окрім місцевих, неформальні лідери зборів запросили на зустріч, і студентів 1-2 курсів одного із сумських вишів, причому не сумчан.

Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтею «Хуліганство». А ось попередити подальші правопорушення з боку зборовських правоохоронці планують за допомогою «круглого столу», на який запрошують освітян і місцеву владу.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top