Вы здесь
Главная > Общество > Криминал > Затриманий за хабар сільський голова із Ямпільського району продовжує керувати громадою

Затриманий за хабар сільський голова із Ямпільського району продовжує керувати громадою

Затриманий за хабар сільський голова із Ямпільського району продовжує керувати громадою

Прокуратура області заявляє, що вагомих підстав для його відсторонення немає.

24 січня цього року правоохоронці затримали сільського голову безпосередньо після отримання ним 28 тисяч гривень більше тут. Як нам стало відомо з власних джерел, мова йшла про Княжицького сільського голову з Ямпільського району Сергія КУЗЬМЕНКА.

І ось днями журналіст Олександр ТАХТАЙ звернув увагу на цікавий факт. Сергій Кузьменко (на головному фото справа) досі керує громадою. А сайт Сумської обласної ради навіть розповів про його грандіозні плани щодо ремонту ділянки дороги «Ямпіль-Микитівка-Княжичі».

Прес-служба прокуратури області у своєму коментарі для media.sumy.ua повідомила, що за клопотанням прокуратури під час досудового розслідування посадовцю було обрано запобіжний захід – домашній арешт. На термін з 26 січня до 25 березня його було відсторонено від посади.

28 лютого обвинувальний акт за частиною 3 статті 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) та частиною 1 статті 366 (внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивої інформації) був направлений до суду. Наразі триває судовий розгляд.

«Він дійсно працює, але у нас немає вагомих підстав для його відсторонення, слідство завершено, на свідків він тиснути вже не може», — сказано у коментарі прес-служби прокуратури області.

Фото: sorada.gov.ua

comments powered by HyperComments
Top