Вы здесь
Главная > Политика > Экономика > На Сумщині «процвітає» зарплата в конвертах

На Сумщині «процвітає» зарплата в конвертах

На Сумщині «процвітає» зарплата в конвертах

З початку року податківці області виявили у регіоні понад 650 громадян, які працювали без оформлення трудових відносин, та ще майже 1000 підприємців, які працювали без реєстрації. Через це бюджети Сумщини недоотримали сотні тисяч гривень.

– Фіскальна служба активно протидіє такому явищу як «зарплата в конвертах», наголошуючи на неприпустимості позбавлення роботодавцями працюючого населення соціального захисту та державних гарантій, – говорить Олексій Мазуренко, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумсьцій області. – Ми застерігаємо громадян від неоформлених трудових відносин і тіньових прибутків та закликаємо подумати про власне майбутнє і соціальну захищеність.

За словами податківця, завдяки тому, що в області частково вдалося легалізувати і трудові відносини, і підприємницьку діяльність, то в цілому до бюджетів різних рівнів надійшло додатково більше 600 тисяч гривень.

Для того, щоб наповнити місцевий бюджет додатковими коштами, фахівці органів ДФС Сумщини постійно проводять роботу по погашенню заборгованості з виплати заробітної плати, підвищенню її рівня та своєчасної  виплати. У  результаті такої роботи 170 підприємства та 400 фізичних осіб-підприємців підвищили рівень заробітної плати. До бюджету додатково надійшло 103 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Також 74 підприємства–боржники погасили заборгованість по заробітній платі на суму понад 177,5 млн. гривень та по податку на доходи фізичних осіб – 2026,4 тис. гривень.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top