Вы здесь
Главная > Общество > Криминал > Забила ногами товарища по чарці

Забила ногами товарища по чарці

вбивство

За вбивство знайомого 27-річна глухівчанка проведе за ґратами 10 років.

11 січня 2016 року, у вечірній час, 27-річна жителька Глухова прийшла в гості до свого знайомого. Разом вони вживали алкогольні напої. Згодом, зі слів жінки, її товариш по чарці намагався її вигнати з будинку і при цьому всіляко ображав. Проте наміру та бажання йти додому у жінки не було.  Вона підійшла до знайомого та нанесла йому два удари ногою по голові. Чоловік впав, але підвівшись, пішов у іншу кімнату. Сварка не припинялася. Тоді жінка зайшла до кімнати і нанесла знайомому декілька ударів кулаком в обличчя, від чого той впав на спину. Але і це жінку не спинило. Вже ногами вона продовжувала наносити удари по різним частинам тіла чоловіка. Від отриманих травм він помер на місці.

Як повідомив начальник Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури Юрій Герасименко, аналіз і оцінка зібраних доказів не підтвердили факт самозахисту 27-річної глухівчанки і вона обґрунтовано обвинувачувалася в умисному вбивстві свого знаймого. Суд погодився з доводами державного обвинувачення і її визнано винною в умисному вбивстві та призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top