Вы здесь
Главная > Политика > На Сумщині «свободівці» та «радикали» не голосували за заборону продажу землі

На Сумщині «свободівці» та «радикали» не голосували за заборону продажу землі

На Сумщині «свободівці» та «радикали» не голосували за заборону продажу землі

На черговій сесії Сумської обласної ради депутати від фракцій, лідери яких декларують необхідність проведення всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення, не проголосували за відповідне звернення до Верховної ради, ініційоване ВО «Батьківщиною».

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина», депутати – «батьківщинівці» запропонували звернутися до народних обранців із проханням не розглядати питання прийняття законів, які стосуються запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, до прийняття рішення на Всеукраїнському референдумі.

«Найважливіше – перш, ніж приймати такі доленосні рішення, влада має порадитися з українським народом, адже тільки йому згідно зі статтею 13 Конституції, належить земля.Отже, ми, як депутати Сумської обласної ради, підтримуємо ініціативу проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі», – йдеться у зверненні.

Проект рішення підтримали депутати із опозиційних фракцій, але без пояснень, у повному складі не голосували фракції ВО «Свобода» і «Радикальної партії».

За кількістю голосів «за», рішення ради не вдалося прийняти.

І.С. Політика.

Фото автора та із сайту sorada.gov.ua.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top