Як депутати проявляють свої таланти?

Кожні вихідні депутати-укропівці проводять активно – займаючись різними видами спорту. Останніми вихідними традицій не змінювали. Депутат міської ради від УКРОПу Артем Петров, голова ВФСТ «Колос», організував та провів у суботу чемпіонат Охтирського району з шашок та шахів.

Свої уміння гри в шахи продемонстрував Олександр Васильченко, депутат Охтирської міської ради від УКРОПу:

«Люблю випробувати себе у всіх видах спорту, адже в здоровому тілі – здоровий дух,  – ділиться враженнями укропівець. – Ми намагаємося проводити якомога більше спортивних змагань, залучати до участі в них якомога більше жителів не тільки міста, а і району. Кожен бажаючий, не дивлячись професійний спортсмен чи тільки любитель, має можливість спробувати себе у будь якому виді спорту».

По закінченню змагань Олександр Васильченко, як довірена особа від кандидата на пост президента України від УКРОПу Олександра Шевченка, ознайомив присутніх з програмою кандидата, а також з його баченням розвитку країни. Говорить, Олександр Шевченко має неабияку підтримку охтирчан.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top