Вы здесь
Главная > Политика > Володимир Войтенко замість суду опинився у лікарні

Володимир Войтенко замість суду опинився у лікарні

Володимир Войтенко опинився у лікарні

Прокуратура області клопотатиме, аби на першого заступника міського голови Сум Володимира ВОЙТЕНКА вдягли електронний браслет.

Сьогодні Охтирський міськрайонний суд мав розглянути клопотання прокуратури Сумської області про відсторонення першого заступника мера Сум Володимира Войтенка від займаної посади більше тут.

Проте, за повідомленням прес-служби прокуратури, засідання довелося перенести на 23 вересня у зв’язку з перебуванням посадовця на стаціонарному лікуванні у нейрохірургічному відділенні Сумської центральної міської лікарні.

До медичного закладу підозрюваний звернувся  сьогодні, поскаржившись на головний біль і травму голови, яку отримав під час слідування у транспортному засобі. Наразі прокуратура призначила судово-медичну експертизу щодо стану Войтенка.

Лікар, який його оглянув, повідомив, що хворий поступив із підвищеним тиском, болями у голові й плечах, нудотою. Це є наслідком інфаркту головного мозку, який Войтенко переніс у 1999 році. На думку медиків, протягом найближчих двох тижнів хворий має лікуватися і не брати участі у слідчих діях.

Фото: novosti.org

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top