Вы здесь
Главная > Блоги > У Конотопському районі влада застосовує адмінресурс

У Конотопському районі влада застосовує адмінресурс

Бочечки Конотопського району

Перед приїздом до села Бочечки Конотопського району голови Сумської облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА на адмінбудівлі сільської ради повісили агітаційну листівку пропрезидентської сили «Солідарність». Агітація інших партій була завчасно знята.

Вже незабаром на Сумщині відбудуться вибори. Майже 40 тисяч жителів області  30 квітня візьмуть участь у виборах до чотирьох новостворених об’єднаних територіальних громад.

Чому такий інтерес влади до цих виборів? Самий прямий, любою ціною втриматись у кріслах. Для цього уже традиційно застосовується чорний піар, підкуп і той самий горезвісний адмінресурс, який був і при колишніх керівниках області Володимиру ЩЕРБАНЮ, Юрію ЧМИРЮ, Миколі ЛАВРИКУ і залишається нині, але в більш досконалому вигляді.

З тих часів не змінилося нічого, хіба лише тільки прізвища чільників ОДА, які змінювались на догоду київській владі в залежності від партійної належності.

На жаль, в нашій країні думки громадян при вирішені наболілих питань мають мізерне значення. Влада, не усвідомлюючи, що правила гри змінюються, продовжує жити за старою системою координат. Системою, де найголовніша проблема полягає в зміні ставлення до громадян після проведення виборів. Саме тому, будь-яка зміна «верхівки» неминуче несе в собі поступове суспільне розчарування.

Зараз в області керує представник партії БПП « Солідарність». А тому, не гаючи часу даремно, використовуючи свої губернаторські повноваження, здійснює передвиборчі вояжі саме по тих громадах, де будуть вибори. Витрачаючи  при цьому бюджетні кошти, до того ж перебуваючи на займаній посаді, яка згідно із законами не дозволяє останньому будь-яким чином впливати на волевиявлення членів громад. Проте – хто звертає увагу на закон?

30 квітня на Сумщині пройдуть вибори голів та депутатів у чотирьох створених у поточному році об’єднаних територіальних громадах: Бочечківській сільській ОТГ Конотопського району, Краснопільській селищній ОТГ, Кролевецькій  міській ОТГ та Вільшанській сільській ОТГ Недригайлівського району.

Сьогодні з візитом в село Бочечки і прибув Микола Клочко. Начебто у робочих питаннях, які насправді, на мою думку, просто зіграли роль «димової завіси» у досягненні єдиної мети — щоб якомога більше кандидатів в депутати Бочечківської ОТГ від партії БПП « Солідарність» здобули перемогу у виборах.

В пропрезидентської партії малий рейтинг, і це не дивно з огляду на ситуацію в країні і тотальне зубожіння людей,  а тому ніхто не хоче йти від цієї політичної сили в депутати. Відтак, верхівка БПП в області, аби утриматись у кріслах, підтримує самовисуванців.

Втрачаючи всякий страх відповідальності,  перед приїздом губернатора на адмінбудівлі сільської ради повісили агітаційну листівку від  партії БПП «Солідарність», а всі агітаційні листи від інших партій були завчасно зняті.

Фактично партія БПП «Солідарність» є монополістом в агітаційних перегонах на виборах у ОТГ,а це нагадує старі радянські часи, коли одна партія, «єдина з народом». До чого ми прийшли?

Спілкування  губернатора з селянами у приміщенні адмінбудівлі сільської ради, який приїхав до того ж не один, а разом з активом Конотопського району,  зайвий раз  свідчить про завуальовану форму використання останнім адмінресурсу з метою впливу на результати  майбутніх виборів.​

Микола Тернівський

І.С. Політика

Фото автора та із сайту sm.gov.ua

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top