Вы здесь
Главная > Общество > Здоровье > Табори відпочинку «по карману» не всім

Табори відпочинку «по карману» не всім

відпочинок дітей

На літнє оздоровлення та відпочинок з усіх бюджетів та з допомогою меценатів на Сумщині планують залучити близько 21 мільйон гривень. Відпочинок дітей пільгових категорій в цьому році буде безкоштовним, а от звичайним маленьким сумчанам за це доведеться викласти чималеньку суму.

У цьому році на теренах Сумщини вже працює 699 закладів оздоровлення та відпочинку.

За словами начальника управління молоді та спорту ОДА Дмитра Лантушенка, максимальна увага під час оздоровчої кампанії-2016 буде приділена дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям з малозабезпечених родин, а також дітям учасників АТО.

Батькам, діти яких мають право на пільги, варто звернутися в центри адміністративних послуг за місцем реєстрації.

Для решти ж маленьких сумчан відпочинок у стаціонарному оздоровчому таборі коштуватиме близько понад 3 тисячі гривень., а в наметовому – 1500 –1700.

«Першочергово управлінням молоді та спорту здійснюється організація оздоровлення дітей, батьки яких загинули в АТО. Тож 14 малюків віком до 7 років з таких родин відпочиватимуть разом із матерями на узбережжі Азовського моря під Бердянськом, – зазначив Дмитро Лантушенко. – До речі, у позаминулому році Сумська область була однією із перших, яка вийшла з ініціативою оздоровлення дітей переселенців з Луганської та Донецької областей. У цьому році СМГО «Центр європейських ініціатив» виграла європейський грант на оздоровлення майже 200 дітей переселенців та учасників АТО за кошти Європейського Союзу у наметових таборах. У черні розпочинатиметься ця зміна, яка включатиме в себе процедури з реабілітації та адаптації цих дітей».

Олександра РЕВЕГУК

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top