Вы здесь
Главная > Новости > Житель Сумщини «відкупився» від тюрми добровільною мобілізацією

Житель Сумщини «відкупився» від тюрми добровільною мобілізацією

«відкупився» від тюрми добровільною мобілізацією

Протягом 2015-2016 років прокуратура Сумської області займалася кримінальнимисправами, порушеними за фактами ухилення від призову на строкову військову службу та за мобілізацією.

Упродовж практично півтора року слідчими підрозділами територіальних органів поліції в області розпочато слідство у 12 кримінальних провадженнях щодо ухилення від призову на строкову військову службута у 125 кримінальних провадженнях щодо ухилення від призову за мобілізацією.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Олег Ткаленко, з числа зареєстрованих проваджень за наслідками судового розгляду засуджено 29 осіб. Щоправда, у переважній більшості судами призначено покарання у виді позбавлення волі зі звільненням осіб від його відбування з випробуванням. Також мав місце випадок звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку зі зміною обстановки – фактичною добровільною мобілізацією обвинуваченого.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top