Вы здесь
Главная > Общество > Культура > Від музики Чайковського до рок-хітів з Америки

Від музики Чайковського до рок-хітів з Америки

Схід-Рок

Місто Тростянець протягом весни-літа році планує провести два музичні фестивалі –«Чайковський Fest» та «Схід-Рок».

Першим фестивальний, сезон відкриє фестиваль класичної музики «Чайковський Fest». За словами його організаторів, у 2016 році фестиваль пройде вже вчетверте, але цього року вперше на великому майданчику звучатимуть класика і джаз під зоряним небом. 29 травня у Круглому глядачі зможуть насолодитися легендарними творами від Антоніо Вівальді до Енніо Морріконе.

27-28 серпня відбудеться фестиваль рок-музики «Схід-рок». Минулі рази тростянецька земля вже зустрічала легендарні рок-гурти сучасності, такі як Воплі Відоплясова, Brutto (Білорусь), The HARDKISS, «СКАЙ» та багато інших.

«Щороку СХІД-РОК дає можливість молодим колективам виступити на одній сцені з монстрами української рок-музики, — розповідають організатори фесту на сторінці в соцмережах. – Молоді групи проходять на фестиваль шляхом відбору. У минулому році, наприклад,  на 5 місць на сцені фестивалю претендувало майже 500 груп».

Організатори фестивалю нещодавно приголомшили меломанів новиною: хедлайнером заходу стане американський рок-гурт «Our last night», який до цього ніколи не приїжджав в Україну.

«Зустрічайте, вперше в Україні гостей із США, головний хедлайнер фестивалю СХІД-РОК, гурт який привернув увагу, ще в 2004 році 11-ти(!) річним вокалістом. Гурт, який увійшов в серця мільйонів шанувальників по всьому світу! Їх музика не залишають байдужим нікого — Our Last Night на ‪#‎cxidpok 2016» — анонсують у соцмережах «східроківці».

comments powered by HyperComments
Top