Вибори 2021: кому довіряють сумчани?

Кампанія з виборів Президента України стає дедалі запеклішою. Багато кандидатів, безліч красивих обіцянок. В кожному куточку Сум, на кожній вулиці розміщені безліч агітаційних наметів. На кожному білборді – обличчя якогось кандидата. В кожній поштові скринці – агітаційні буклети. Кожен сумчанин має можливість зробити свідомий вибір і 31 березня віддати свій голос гідному кандидату.

Підтримкою в нашому регіоні добре залучений кандидат на пост президента України Олександр Шевченко від партії Українське об’єднання патріотів. У своїй виборчій програмі укропівець гарантує знищити гідру корупції, яка заважає розвиватися Україні.

Активно підтримують Олександра Шевченка в обласному центрі люди поважного віку. Член партії УКРОП Григорій Синиця нині перебуває в обласному госпіталі ветеранів війни. Говорить, пацієнти закладу одноголосно підтримують кандидата Шевченка:

«Уже майже дві неділі спілкуюся тут зі своїми колегами – ветеранами та дітьми війни. Найбільше розмовляємо саме про вибори: нарешті маємо шанс змінити країну! І, знаєте, у нас не виникає сутичок та гострих дискусій, бо ми всі підтримуємо Олександра Шевченка. Ми ознайомилися з його програмою і вона викликала у нас довіру. Там він гарантує примирити та об’єднати український народ. Так от, мені здається, що навіть це покращить життя українців. Окрім цього, Шевченко гарантує справедливі тарифи, гідні зарплати і пенсії для життя, а не для виживання».

Нагадаємо, Олександр Шевченко одним з першим підписав Меморандум «За чесні вибори». Загалом ініціативу підтримали тільки дев’ятеро учасників президентських перегонів.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top