Вы здесь
Главная > Добро за годину > Добро за годину: усмішки в онкогематології

Добро за годину: усмішки в онкогематології

Добро за годину: усмішки в онкогематології

Маленький пацієнт онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої лікарні Саша вже не почувається самотнім.

Саша – хлопчик з Білопільського інтернату і боротися з важким захворюванням йому доводиться без батьківської підтримки і тепла. Втім, завдяки добрим людям малюк не залишився наодинці з бідою.

Про нього, як і про інших маленьких пацієнтів онкогемалогії, написав у соціальній мережі facebook керівник громадської організації «Світоч» Борис КУЛИК. Хлопчику почали передавати листи, подарунки і його обличчя, після всіх пережитих страждань, знову засяяло усмішкою.

А днями Сашу відвідали сумчанки Марина СУРЖЕНКО та Лідія САДОВА. Дівчата, до речі, є учасницями християнського лялькового театру, який частенько влаштовує вистави як в дитячій лікарні, так і в інших медичних та соціальних закладах.

«Саші не вистачає спілкування та любові. Ми ходили до нього в гості двічі, кожного разу він радий бачити нових друзів, легко знайомиться, розповідає про себе. Любить, аби йому читали, охоче малює та грається машинками. Ми неодмінно завітаємо до нього знову!» — говорить Марина Сурженко.

Саша буде радий всім, хто захоче його провідати. Для бажаючих допомогти хлопчику та іншим дітям коштами на лікування, вказуємо телефон Бориса Кулика: 0669564518.

А наш проект триває і ми чекаємо ваших розповідей. Зробити добро, змінити цей світ на краще всього лише за годину цілком реально!

comments powered by HyperComments
Top