Вы здесь
Главная > Общество > Спорт > Сумчани уболівали на всеукраїнському марафоні

Сумчани уболівали на всеукраїнському марафоні

Масштабний забіг Ukraine Run 2016 у Києві

Масштабний забіг Ukraine Run 2016 зібрав у Києві на Хрещатику тисячі спортсменів та уболівальників.

Проводиться захід вже другий рік поспіль за підтримки Федерації Легкої атлетики та Міністерства молоді і спорту, головні спортивні спонсори – Intersport та Школа ПравИло PQS.

Цього року на індивідуальні та командні дистанції у 2, 5 і 10 км, а також на студентську естафету і дитячий забіг вийшло понад 4,5 тисяч чоловік.

ukraine-run-2016-2

В рамках забігу відбувся Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 кілометрів. Переможцями цього року стали Вікторія ПОГОРЕЛЬСЬКА серед жінок і Дмитро ЛАШИН серед чоловіків.

На заході були присутні представники влади, почесні гості та відомі спортсмени, серед яких і легендарний Сергій БУБКА.

«Я дав старт цьому забігу, і для мене це велика честь, тому що це популяризує спорт в нашій країні», – після першого старту заявив срібний призер Олімпійських ігор в Ріо 2016 року Жан БЕЛЕНЮК.

«Відчуття просто неймовірні, — говорить засновник Школи ПравИло PQS Сергій СЛЮСАРЕНКО. – Коли емоції людей, спрямовані на перемогу, єднаються, це справді надихає. Разом з тим, подолання дистанції – серйозне випробування і до нього потрібно готуватися. Безперечно, ми і в подальшому будемо підтримувати подібні заходи, адже прагнемо бачити Україну здоровою та успішною».

Вперше в Україні під час забігу два міста були з’єднані телемостом та синхронним стартом – Київ і Хмельницький.

У прес-службі Ukraine Run 2016 працювала і команда media.sumy.ua, крім того, журналісти випробували свої сили на дистанції.

ukraine-run-2016-3

Цікаво, що серед сумчан, яких ми зустріли на заході, був і депутат Сумської обласної ради Юрій ЧМИРЬ. В атмосфері спортивного свята про політику вирішили не говорити, тож екс-губернатор Сумщини просто уболівав за марафонців, цікавився новими оздоровчими методиками і обговорював ситуацію щодо розвитку фізкультури і спорту в області.

Фото автора та intersportrun.org.ua

comments powered by HyperComments
Top