Вы здесь
Главная > Общество > Учасники АТО чекають на сесію облради з особливим нетерпінням

Учасники АТО чекають на сесію облради з особливим нетерпінням

учасники АТО

З особливим нетерпінням учасники АТО чекають на сесію облради. Адже вона має остаточно вирішити питання атошників щодо пільгового проїзду на міжміських і приміських внутрішньообласних автобусних маршрутах.

АТОСитуація з пільговим проїздом учасників антитерористичної операції в області ще більше загострилася. Тільки вихідних учасники АТО заблокували приміський автовокзал, де їм пообіцяли, що перевозять усіх безкоштовно, як вчора знову вибухнув черговий скандал між учасником АТО та водієм автобуса в селищі Сад. Водій відмовлявся безкоштовно підвозити захисника України. порушуючи цим самим Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Чому трапляються подібні конфліктні ситуації між пільговиками та перевізниками, а головне – як їх припинити кореспонденти Media.Sumy запитали у начальника відділу інфраструктури Сумської облдержадміністрації Володимира Дудченка. Останній наголосив на дотриманні перевізниками своїх обіцянок і зобов’язань.

АТО«Ми домовилися з перевізниками, що для всіх учасників АТО наразі проїзд безоплатний, – зазначив Володимир Дудченко. – Я щойно розмовляв із перевізником, який обслуговує маршрут «Суми-Сад», і він підтвердив, що погоджується з усіма домовленостями. Але водій пасажирського транспорту вчинив інакше, за що й буде притягнутий до дисциплінарної відповідальності. Перевізники, якщо хочуть і в подальшому обслуговувати той чи інший маршрут, повинні пояснити своїм водіям, як їм потрібно себе поводити з пільговиками. Якщо раптом учасники АТО знову почують відмови від водіїв щодо безоплатного перевезення, вони можуть звернутися зі скаргами до контактного центру облдержадміністрації за номерами телефону: (0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м .Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області). Ми миттєво зреагуємо на ці звернення і вживатимемо всіх заходів, щоб учасники АТО мали пільговий проїзд».

АТОЗа словами начальника відділу інфраструктури облдержадміністрації, подібні ситуації остаточно зникнуть, коли депутати обласної ради внесуть відповідні зміни до обласного бюджету.

«Обласною державною адміністрацією була розроблена програма відшкодування пільгових перевезень для учасників АТО, учасників бойових дій і всіх прирівняних до них категорій населення не за рахунок державного бюджету, а за рахунок всіх місцевих бюджетів Сумської області, – говорив Володимир Дудченко. – Розпорядженням голови облдержадміністрації було доведено завдання всім керівникам районів розробити місцеві програми відшкодування перевезень пільговим категоріям населення. На сьогодні ця робота завершена. Обласна програма вже затверджена рішенням на попередній сесії облради. Сподіваюсь, на наступній сесії депутати внесуть зміни до обласного бюджету і програма остаточно запрацює. Щодо районних програм, на сьогодні вони в деяких районах уже прийняті, в інших – на стадії прийняття і на найближчих сесіях будуть затверджені».

Тож учасники АТО чекають на сесію обласної ради, мабуть, з найбільшим нетерпінням. Сподіваємося, що депутати, врешті-решт, поставлять остаточну крапку у цьому питанні і захисники України отримають законне право на безкоштовний проїзд не лише на папері…

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top