Вы здесь
Главная > Общество > Учасник АТО із села Рясного отримав житло

Учасник АТО із села Рясного отримав житло

Учасник АТО із села Рясного отримав житло

Житель села Рясне Краснопільського району Артем МИХАЛКО відтепер має власний дім, придбаний за кошти обласного бюджету. Мобілізований Артем був наприкінці квітня 2015-го, повернувся додому 15 липня цього року. Воював у Донецькій області, на передовій.

«Мій товариш, який помер після бою у мене на руках, казав, що Батьківщину не обирають, її просто потрібно захищати. Цими словами я і керуюсь у житті», — говорить чоловік.

Попри радість від зустрічі з дружиною Юлею, двома малими дітками Іринкою та Ілюшкою, відразу після повернення додому колишній боєць відчув тягар проблем, що накопичилися за час його відсутності. Допомоги родині чекати немає від кого, сам Артем нині шукає роботу, Юля працює у місцевому тваринницькому господарстві, тож коштів обмаль.

Учасник АТО із села Рясного отримав житло

Але головна проблема сім’ї – житлова. Вже дев’ять років Михалко живуть у чужій хаті. Та це лише півбіди, адже помешкання абсолютно не пристосоване для проживання, та ще й з малими дітьми.

Дах тече, підлога розсихається, сама хатина навіть не має фундаменту, стоїть просто на землі, тож малеча потерпає від холоду й сирості. Ремонт там не зробиш – до хати ледь доторкнись – і вона просто розсиплеться.

Про ситуацію у родині демобілізованого воїна місцеві активісти розповіли депутату Сумської обласної ради Катерині ПРИХОДЬКО («Батьківщина»). Вона й виділила 50 тисяч гривень своїх депутатських коштів на придбання будинку для сім’ї Михалко. Який купити, до речі, виявилось, через безліч бюрократичних перепон, не так і легко.

Учасник АТО із села Рясного отримав житло

Та, попри всі труднощі, за місяць родина таки отримала довгождані ключі від нового помешкання – причому на очах усієї громади, під час святкування Дня села у місцевому Будинку культури.

Сам дім у доброму стані, потребує невеликого косметичного ремонту, з яким Артем, будівельник за фахом, впорається залюбки.

Учасник АТО із села Рясного отримав житло

«Тут є і газове, і пічне опалення, необхідні господарські споруди, город, садок. Ми дуже задоволені і вдячні за підтримку. Сподіваюсь, до Нового року справимо новосілля», — говорить Артем.

«Зараз молодь, на жаль, покидає село через відсутність житла і роботи. Я сподіваюсь, що наша підтримка родини мужнього чоловіка, учасника АТО – це внесок у розбудову сільських територій, у майбутнє України», — говорить Катерина Приходько.

Фото автора

comments powered by HyperComments
Top