Вы здесь
Главная > Общество > У зоні АТО героїчно загинув сумчанин Юрій Татарчук

У зоні АТО героїчно загинув сумчанин Юрій Татарчук

У зоні АТО героїчно загинув сумчанин Юрій Татарчук

Прощання з героєм відбудеться в неділю, 28 серпня. Сумчанин, Юрій Татарчук був мобілізований до Збройних Сил 4 серпня 2015 року терміном на рік, мав би невдовзі повернутися додому, але не судилося.

Заступник командира бойової машини, навідник-оператор військової частини 2970 в Луганській області молодший сержант Татарчук загинув під час мінометного обстрілу у бою за нашу Батьківщину. Сталося це 29 червня, але висновок експертизи ДНК підтвердив дату загибелі лише зараз.

Юрій Татарчук народився 3 липня 1974 року, закінчив  школу № 10, у Сумському медичному училищі здобув спеціальність військового фельдшера, багато років віддав роботі у медичній галузі, лікував, повертав здоров’я людям, а потім став на захист їхнього життя.

Батько розповідає, що за п`ять днів до загибелі Юрій побував вдома у відпустці у зв’язку з серцевою хворобою мами. Коли повертався на службу, відчував лихе. Навіть сестричці кинув: «Як будете мене ховати, вишиванку зодягнете…»

Панихида відбудеться 28 серпня у Свято-Воскресенському кафедральному соборі об 11:30.

Поховають Юрія Татарчука на Центральному кладовищі на Алеї Слави.

Джерело: smr.gov.ua

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top