Вы здесь
Главная > Новости > У Сумах з’явився бронзовий «Ветеран»

У Сумах з’явився бронзовий «Ветеран»

Ветеран 1

У Сумах біля Меморіалу «Вічна Слава» з нагоди святкування 71 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та з метою вшанування пам’яті загиблих українців, ветеранів, які захищали свою батьківщину встановлено контактну скульптуру «Ветеран».

Мабуть, не випадково, над створенням пам’ятника працювала інтернаціональна творча група. Грузин, азербайджанець та українець зробили все для того, щоб він відкрився саме в День Перемоги. Сприяла у відкритті й обласна та міська влада.

Ветеран 2

Один із ініціаторів скульптури Володимир Биков зауважив що, напевне, настав час встановлення таких пам’ятників. «Вчора подібна контактна скульптура була встановлена в Києві, сьогодні – в Сумах. Це друге місто в Україні і нам приємно, що ми не забуваємо про своїх ветеранів. І хоча б таким чином їм віддячуємо за Велику Перемогу», – наголосив архітектор.

Пам’ятний знак було виготовлено з бронзи та інших сплавів.
Нагадаємо, безпосередніх учасників бойових під час Другої світової сьогодні в області залишилося всього 405 осіб. Скульптура «Ветеран» – буде знаком пошани для тих людей, які врятували світ від нацизму, нагадуванням про постійну підтримку та вшанування ще живих героїв серед нас.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top