Вы здесь
Главная > Общество > Криминал > У Сумах викрили фармацевтів, які збували наркотики

У Сумах викрили фармацевтів, які збували наркотики

Фармацевти збували наркотики у Сумах

На аптекарів в правоохоронні органи поскаржилися сумчани. Місцеві жителі звернулися до Сумської місцевої прокуратури із заявою про те, що фармацевти реалізуються без рецепту лікаря медичні препарати, що містять наркотичну речовину кодеїн.

У рамках кримінального провадження у приміщенні аптеки було проведено санкціонований обшук. Було виявлено та вилучено близько 375 тис. грн та 75 тис. дол. США. За клопотанням прокуратури на вилучені грошові кошти накладено арешт.

Як повідомив перший заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Валерій Могильний, на даний час зібрано достатньо доказів причетності трьох фармацевтів до вчинення вказаного правопорушення. Працівникам аптеки, які порушили встановлені правила обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, вручено повідомлення про підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 320 КК України. Фармацевтам загрожує позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top