Вы здесь
Главная > Политика > Дивіться, хто прийшов: у Сумах перетасували політичну колоду

Дивіться, хто прийшов: у Сумах перетасували політичну колоду

Дивіться, хто прийшов: у Сумах перетасували політичну колоду

Нова мітла по новому мете. Щойно Володимир ТОКАР очолив Сумську обласну раду – почалися кадрові зміни.

Так, на останній сесії облради Дмитро НАГОРНИЙ (БПП) був призначений на посаду начальника управління майном – замість Миколи КОВАЛЕНКА, який написав заяву на звільнення.

Дмитро Нагорний
Дмитро Нагорний

При колишньому голові облради Семену САЛАТЕНКУ, нагадаємо, Нагорний був звільнений з посади директора КП «Сумиоблагроліс». Згодом він став депутатом обласної ради від пропрезидентської партії.

До речі, в керівництві «Сумиоблагролісу», який вважається «ласим шматочком» також сталися зміни – Сергія КОТЛЯРЕНКА замінив депутат від «Волі народу» (цю фракцію пов’язують із нардепом Андрієм ДЕРКАЧЕМ) Костянтин ТОВСТУХА.

Знову пощастило фракції «Відродження». Раніше Володимир Токар призначив своїм помічником Валерія ТОЛБАТОВА, а тепер кандидатуру Миколи БЕРЕЗІНА  депутати підтримали на посаду голови «хлібної» комісії з питань бюджету. До речі, у 2014-2015 роках він її вже очолював.

Валерій Толбатов та Микола Березін отримали посади
Валерій Толбатов та Микола Березін отримали посади

Таким чином, Токар виконав свою обіцянку позбавити посади «свободівку» Олену СЕРДЮК, яку вважає недостатньо професійною. Втім, фракція «Свободи» цього разу отримала іншу комісію – з питань земельних та водних ресурсів, її очолив Сергій ДЕМЕХА.

Фото: sorada.gov.ua

comments powered by HyperComments
Top