Вы здесь
Главная > Общество > Здоровье > У Шостці масово захворіли діти

У Шостці масово захворіли діти

У Шостці масово захворіли діти

Незважаючи на ознаки отруєння фахівці стверджують, що річ, швидше за все, у вірусній інфекції.

Ще від п’ятниці на минулому тижні учні шосткинської школи №11 почали скаржитися на погане самопочуття – повідомляє shostka.info. Дітей до місцевої районної лікарні доставляли як батьки, так і бригади швидкої допомоги, всього від п’ятниці до понеділка до лікувального закладу поступило дев’ять дітей.

За словами головлікаря ЦРЛ Олега ШТОГРИНА, у школярів були схожі симптоми – висока температура, блювота, рідкий стул.

Лікарі зробили необхідні аналізи, взяли посіви на дизгрупу, аби виявити бактеріальну інфекцію. «Жодна проба не дала позитивного результату, тобто з упевненістю на 99 відсотків можна сказати що бактеріальної інфекції, або ж отруєння у школярів немає», — стверджує Олег Штогрин.

За його словами, причиною захворювання може бути ентеровірусна або ротавірусна інфекція, спалахи якої останнім часом неодноразово були помічені у сусідніх із Сумщиною областях та в цілому по Україні.

 «Однозначно пов’язати це з прийомом їжі не можна, адже серед дітей, які були госпіталізовані є такі, що не харчувалися в той день у школі, або взагалі не відвідували тоді школу. Школярі вже в першу добу пішли на поправку, у всіх дітей нормальна температура, нормалізувалось травлення», — повідомив головлікар.

Те ж саме стверджує і директорка школи Наталія ГРИБУК – за її словами, були зроблені змиви в їдальні, взяті проби їжі та води і фактор харчового отруєння виключається. Що ж сталося насправді – наразі з’ясовується.

Крім того, у школі почалося проведення профілактичної дезінфекції, яка триватиме протягом двох тижнів. Сам навчальний заклад, який відвідує більше 500 дітей, працює у звичному режимі.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top