Вы здесь
Главная > Общество > Здоровье > У міськздороввідділу буде новий «старий» керівник?

У міськздороввідділу буде новий «старий» керівник?

Братушко Ольга

Зарічним судом Ольга Братушко була відновлена на посаді начальниці міського відділу охорони здоров’я, з якої її звільнив Олександр Лисенко.

Про це громадськості стало відомо під час апаратної наради у міського голови. Щоправда, поки що колишній керівник охорони здоров’я Сум рішення суду не надала ні в відділ охорони здоров’я, ні в юридичний відділ міської ради.

«Я не розумію, як можна відновлювати на роботі людину, яка має п’ять доган, — обурювався мер Сум Олександр Лисенко. — Сподіваюся, коли-небудь у нас пройде судова реформа».

Крім того, Олександр Лисенко розповів і за що звільнив начальницю міськздороввідділу. «Якщо людина на 11 приходить на роботу, потрібно за це звільняти? А в робочий час сидіти в кафе можна? Тепер, згідно з рішенням суду, буде можна…»

Нагадаємо, що Ольгу Братушко було звільнено кілька місяців тому. Не погоджуючись із рішення міської влади, вона оскаржила його в суді.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top