Вы здесь
Главная > Общество > У конотопського агропідприємства забрали землю

У конотопського агропідприємства забрали землю

забрали землю

Практично рік головне управління Держгеокадастру в Сумській області «боролося» з ліквідованим ТОВ «Агропромислова компанія «Конотоп» за 1000 гектарів. Землю планувалося передати жителям конотопського району, котрі брали участь в антитерористичній операції на сході України. «Земельному» органу, аби повернути у державну власність землю сільськогосподарського призначення, довелося  звернутися до Конотопської місцевої прокуратури.

— За зверненнямуправління Держгеокадастру було розпочато кримінальне провадження, — пояснює керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида. — Встановлено, що між ТОВ «Агропромислова компанія «Конотоп» та Конотопською районною державною адміністрацією було укладено договори оренди земельних ділянок, розташованих на території Гружчанської, Дептівської та Землянської сільських рад Конотопського району площею 1044,44 га строком на 10 років. Однак 12 травня 2015 року постановою Господарського суду Сумської області вказане товариство визнано банкрутом і розпочато ліквідаційну процедуру. Натомість підприємство затягувало із поверненням землі у державну власність.

На даний час між Головним управлінням Держгеокадаструв Сумській області та ліквідатором ТОВ «Агропромислова компанія «Конотоп» підписано акти приймання передачі вказаних земельних ділянок. Як повідомив Сергій Сегида, у подальшому зазначені земельні ділянки планується передати у власність учасників Антитерористичної операції, які вже подали заяви на їх отримання.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top