Вы здесь
Главная > Общество > У Конотопі військовослужбовці отримали житло

У Конотопі військовослужбовці отримали житло

У місті Конотоп Сумської області новосілля відзначили військовослужбовці 36 шляхо-відновлювального загону Держспецтрансслужби.

Серед власників ключів від нового житла – 45 учасників АТО, із них 35 квартир отримали сім’ї військовослужбовців, котрі несуть службу за контрактом.

Зводили 4-поверховий будинок у рамках виконання комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців та членів їх сімей.

«Ми вводимо в експлуатацію в цьому році третій будинок в Україні для військовослужбовців Держспецтрансслужби, яка підпорядкована Міністерству інфраструктури.

Наступного року плануємо ще добудувати два будинки, а за умов збільшення фінансування – до п’яти будинків. На Сумщині заплановано добудувати ще один будинок в Конотопі», — говорить перший заступник Міністра інфраструктури України Євген КРАВЦОВ.

Будівництво житлового будинку «з нуля», за інформацією Сумської облдержадміністрації, військова частина здійснила власними силами протягом року. Загальна кошторисна вартість об’єкта склала понад 14 мільйонів гривень, цьогоріч освоєно 6,3 мільйона гривень.

Економія коштів склала 7,7 мільйона гривень, завдяки чому було здешевлено вартість 1 квадратного метра житла з 6882 гривень до 3112 гривень. У будівництві застосовано новітні енергозберігаючі технології, встановлено індивідуальне опалення в кожній квартирі.

Фото: sm.gov.ua

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top