Вы здесь
Главная > Политика > «Свободу» позбавляють ласого шматка

«Свободу» позбавляють ласого шматка

Представницю фракції «Свобода» Олену СЕРДЮК планують зняти з посади голови бюджетної комісії.

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та регіонального співробітництва – єдина, керівник якої працює за оплату. Голови всіх інших комісій виконують свої обов’язки на громадських засадах.

15 грудня минулого року крісло чільниці бюджетної комісії дісталося Олені СЕРДЮК, щоправда, не без певного тиску фракції «Свобода», яка налічує, до речі, п’ять депутатів.

Як повідомили media.sumy.ua представники «Свободи», на сесії другого грудня за відставку Семена САЛАТЕНКА вони не голосували (нагадаємо, саме голосування було таємним).

А новообраний голова облради Володимир ТОКАР на своїй першій прес-конференції у якості керівника ради повідомив – Олена Сердюк бюджетну комісію більше не очолюватиме.

«Я ще тоді криком кричав, щоб її не призначали. Вона казала, що добре навчається, але тут не місце для навчання. Повірте, якби вона була з БПП, пішла б так само. Будемо вирішувати це питання з головами комісій, «Свобода» якусь комісію очолюватиме, але не бюджетну», — сказав В.Токар.

Новим головою комісії, цілком ймовірно, може стати депутат «Відродження» Микола БЕРЕЗІН (на фото на передньому плані зліва), який був її керівником раніше. Пан Токар високо оцінює його роботу. «До Березіна черги шикувалися, наче у мавзолей», — сказав він.

До речі, ще одного депутата «Відродження», Валерія Толбатова, голова облради представив як свого помічника. Ще одним помічником стала Валентина ШАПОВАЛ, яка у свій час керувала управлінням соціального захисту області.

Фото: sorada.gov.ua

comments powered by HyperComments
Top