Вы здесь
Главная > Общество > Культура > У Суми повернулися «Сурми»

У Суми повернулися «Сурми»

Сурми України

27 та 28 червня у Сумах триває Всеукраїнський фестиваль духової музики «Сурми України». Цього року у фестивалі беруть участь кращі духові оркестри Києва, Харкова, Чернігова, Кременчука, Житомира, Одеси і, звичайно, Сум. Всього – 13 колективів. Прибув на музичне свято і яскравий колектив з Туреччини.

Сурми України

Урочисте відкриття заходу, організатором якого є Сумська міськрада, відбулось 27 червня на Театральній площі.

Сьогодні, у День Конституції, у програмі свята – марш-парад оркестрів по вулиці Соборній, концерт у театрі імені Щепкіна о 15-й годині, виступи на концертних майданчиках міста, зокрема, біля Альтанки, з 15.30. О 19-й відбудеться традиційний гала-концерт та урочисте закриття фестивалю на стадіоні «Ювілейний».

Сурми України

Нагадаємо, фестиваль духової музики у Сумах проводиться з 2000 року і спочатку він називався «Сурми Конституції», позаяк проводиться саме на це державне свято. У 2009 році назву змінили на «Сурми України».

У 2014-му та 2015-му роках фестиваль не проводився через складну суспільно-політичну ситуацію в Україні. Цього року вона не змінилася, на Сході все ще триває війна. Можливо, організатори вирішили, що подібний захід якраз сприятиме патріотичним настроям у суспільстві.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top