Вы здесь
Главная > Общество > Сумський архієпископ УПЦ МП звинуватив владу області в бездіяльності

Сумський архієпископ УПЦ МП звинуватив владу області в бездіяльності

Архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій звернувся з листом на ім’я голови Сумської облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, голови Сумської облради Семена САЛАТЕНКА та міського голови Сум Олександра ЛИСЕНКА з приводу проявів антицерковної агресії в області.

Приводом для відкритого письмового звернення до керівництва області й міста стала річниця жорстокого побиття служителя, охоронця Спасо-Преображенського кафедрального собору Анатолія БОРИСЕНКА.

Подія сталася 22 жовтня, у ніч напередодні святкування на честь чудотворної Корсунської Шпилівської ікони Божої Матері. Постраждалий, через нанесені йому тяжкі тілесні ушкодження, досі перебуває у комі, а той, хто його побив – на свободі.

«За рік, що минув, жоден з вас не висловився публічно із оцінкою того, що сталося… Прошу вас пам’ятати: влада відповідає своєму призначенню лише тоді, коли обмежує зло в суспільстві», — пише архієпископ.

Копії листа направлені до Ради ООН з прав людини, Комісара Ради Європи з прав людини та Організації з безпеки та співробітництва у Європі.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top