Вы здесь
Главная > Общество > Криминал > Сумський підривник банкомату виявився серійним злодієм

Сумський підривник банкомату виявився серійним злодієм

Сумський підривник банкомату

Чоловік, який 23-го лютого підірвав у Сумах банкомат по вулиці Харківській та поранив поліцейського, раніше пошкодив вісім банкоматів і викрав 800 тисяч гривень.

Як повідомила прокуратура Сумської області, у рамках кримінального провадження встановлено причетність затриманого до пошкодження восьми банкоматів на території Сумщини у період з серпня 2016 року по лютий 2017 року.

З’ясувалось, що чоловік, який виявився, до речі, колишнім співробітником СБУ, приїжджав на Сумщину з Київської області і кожного разу використовував аналогічну схему пошкодження банкоматів. Всього ж зловмисник викрав понад 800 тисяч гривень.

На даний час чоловікові, який перебуває під вартою, вручено повідомлення про підозру за цілим рядом статей Кримінального Кодексу України: за крадіжку, розбій, умисне знищення або пошкодження майна, посягання на життя працівника правоохоронного органу, незаконне поводження зі зброєю й вибуховими речовинами, а також за замах на незаконне заволодіння транспортним засобом.

Якщо його вина буде доведена у суді, зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від дев’яти до п’ятнадцяти років або довічне ув’язнення.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top