Вы здесь
Главная > Политика > Сумські укропівці долучились до організації дитячого фестивалю «Ігрова майстерня»

Сумські укропівці долучились до організації дитячого фестивалю «Ігрова майстерня»

У Сумах в Палаці дітей та юнацтва відбувся фестиваль настільних ігор, у якому взяли участь учні 5-11 класів загальноосвітніх шкіл обласного центру. В організації проведення заходу взяв участь лідер молодіжного крила УКРОПу Сумщини, голова правління ГО «Молоді патріоти» Валентин Галушко. Укропівець влаштував для дітей «солодкий бар» – у перервах між настільними іграми та головоломками малечу частували солодощами та чаєм.

 

«Я із задоволенням відгукнувся на запрошення організатора фестивалю Владислава Лазаренка, який реалізовує проект зі згуртування сумської громади «Соціальна сумка». Діти отримали солодкі подарунки, а ми – багато хорошого настрою та позитивних емоцій», — говорить Валентин Галушко.

Окрім маленьких сумчан в «Ігровій майстерні» взяли участь діти-переселенці з тимчасово окупованих територій. «Кожен місяць ми проводимо різні заходи – спортивні, інтеректуальні, розважальні. Все це – щоб згуртувати людей, щоб вимушені переселенці змогли краще інтегруватися в соціум, а діти росли молодими патріотами України», — коментує фундатор проекту Владислав Лазаренко.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top