Вы здесь
Главная > Новости > Сумські прикордонники відзначили професійне свято

Сумські прикордонники відзначили професійне свято

Сумські прикордонники відзначили професійне свято

Урочисте привітання і нагородження почесними грамотами кращих працівників від керівництва області, демонстрація бойової техніки і зброї, розповіді школярам про особливості своєї служби та смачна польова каша – саме так відсвяткував цей день Сумський прикордонний загін.

Своїх підлеглих урочисто на плацу привітав начальник Сумського прикордонного загону полковник Валерій Кравчук.

Сумські прикордонники відзначили професійне свято

«Сумська земля славиться справжніми воїнами, захисниками Вітчизни, – зазначив він. – Майже тисяча охоронців рубежів Сумського прикордонного загону захищали і продовжують захищати суверенітет України на сході нашої держави. Десять наших військовослужбовців отримали за особливу мужність і героїзм високі державні нагороди. Маємо ми як героїчні перемоги, так і тяжкі втрати. І сьогодні я з гордістю можу сказати, що прикордонники сумського загону є зразком мужності, відповідальності й патріотизму».

Сумські прикордонники відзначили професійне свято

Під час демонстрації бойової техніки, яка, до речі, неодноразово вже побувала в гарячих точках українського Сходу, прикордонники розповідали про себе та свою службу.

Інспектор прикордонної служби третьої категорії, водій-механік Сергій Шарий, наприклад, має вже десятирічний стаж. Охороняв кордони Сумщини, був у зоні АТО.

Сумські прикордонники відзначили професійне свято

«Я вітаю себе і моїх друзів із днем прикордонника, – зазначив старшина. – Хлопці, це наше свято і наша робота».

А для прапорщика Вікторії Сокирко її служба – це обов’язок перед Батьківщиною, перед своїми дітьми і частина життя.

13282750_1051818788226788_1414906857_o

«Жінка, яка прийшла сюди служити, відчуває всю відповідальність і повинна розуміти, що від неї також залежить захист держави, мир над нашими головами і спокій в нашій країні», – говорила вона за всіх жінок загону.

На свято Дня прикордонника запросили і сумських школярів. Малюки з цікавістю оглядали техніку і зброю, із захопленням дивилися на службових собак. За останніми, до речі, спостерігати було особливо цікаво.

Сумські прикордонники відзначили професійне свято

«Мого чорного лабрадора звати Нора, – розповів інспектор другої категорії Андрій Безбабний. – Це пошукова собака. Ми з Норою багато чого знаходили під час несення служби, в основному боєприпаси, зброю, вибухові пристрої. За що вона має вже три медалі».

Багато хто з дітей зізнавався, що мріє так же віддано служити своїй Вітчизні, як і ці кремезні мужні чоловіки у формі Сумського прикордонного загону.

Сумські прикордонники відзначили професійне свято

«Я вже давно вирішив, що хочу стати військовим, щоб захищати Суми й Україну, – розповів школяр Сумського НВК №9 Єгор Землюк. – А сьогоднішній день ще раз довів, що я правильно для себе вирішив».

Наостанок сумські прикордонники запросили гостей на смачну польову кашу і сфотографувалися з бажаючими на пам’ять.

ОЛЕКСІЙ МАКАРЕНКО

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top