Вы здесь
Главная > Политика > Сумські активісти знайшли недолюстрованого чиновника

Сумські активісти знайшли недолюстрованого чиновника

У їх поле зору потрапив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської облдержадміністрації Олександр СІТАК.

Питання про те, що люстрацію в області ще не завершено, підняв під час засідання консультативної ради при прокуратурі області голова консультради та громадський активіст Олександр КУКСА.

«Є Закон України «Про очищення влади», але в області й досі обіймають керівні посади чиновники, які співпрацювали з Партією регіонів. Зокрема, це Олександр Сітак», — сказав Кукса під час засідання дорадчого органу у прокуратурі.

До наступного засідання планується підготувати лист від імені консультативної ради і звернутися за роз’ясненнями з цього приводу до Головного управління юстиції в Сумській області.

«Я можу лише здогадуватися, чому зараз «розхитується» ця тема, можливо, через деякі кадрові скорочення у департаменті. Звичайно, незадоволені будуть завжди. Між тим, люстраційну перевірку я успішно пройшов, за її результатами маю право обіймати свою посаду.

Справді, я був депутатом Сумської обласної ради від Партії регіонів і що з того? З 2003 року займаю різні керівні посади в управлінні, а нині департаменті економіки, займаюсь, підкреслю, виключно економікою області. І мої опоненти про це чудово знають», — так прокоментував цю ситуацію media.sumy.ua сам Олександр Сітак.

comments powered by HyperComments
Top