Вы здесь
Главная > Общество > Сумщина прибирає: надія на безробітних

Сумщина прибирає: надія на безробітних

організацію громадських робіт

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира ПІДЛІСНОГО, цього року на організацію громадських робіт в області спрямовано 10 мільйонів гривень.

Якщо порівнювати з минулим роком, це більше на два мільйони. Крім того, за словами пана Підлісного, щороку кількість безробітних, які беруть участь у громадських роботах, зростає майже на тисячу осіб, для людей це реальна можливість підзаробити.

Види громадських робіт є різні: благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, придорожніх смуг; вирубка чагарників уздовж доріг, впорядкування пам’ятників, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ.

Також до громадських відносяться роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери, тобто закладів освіти, культури, медицини, а також інформування населення про порядок отримання житлових субсидій, робота з документацією тощо.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top