Вы здесь
Главная > Политика > Суми лідирують у підготовці місцевих бюджетів

Суми лідирують у підготовці місцевих бюджетів

Таким є результат моніторингу процесу прийняття місцевих бюджетів в Україні на 2017 рік, який був проведений Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!»

Дослідження громадські експерти провели у понад 30 містах України, включаючи усі обласні центри та Київ. Оцінювали їх за 11-ма критеріями.

За даними моніторингу, Суми із стовідсотковим результатом (11 балів) посіли 1 місце. За висновком фахівців, лише в Сумах бюджетний процес був організований на відповідному рівні, що означає не тільки дотримання формальних вимог законодавства, а й високий рівень залучення громадськості.

На думку міського голови Сум Олександра ЛИСЕНКА, перше місце у рейтингу вдалось здобути завдяки тому, що до формування бюджету залучались активісти, громадські експертні комісії та просто небайдужі громадяни. «Це була спільна робота міської влади та громади міста», — зазначив мер.

Другим у рейтингу стало місто Вознесенськ (Миколаївська область) з 10-ма балами. Далі – Вінниця, Одеса, Запоріжжя, Ужгород, Чугуїв (Харківська область) – по 8,5 балів.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top