Вы здесь
Главная > Политика > Перший заступник мера Сум постане перед судом

Перший заступник мера Сум постане перед судом

Володимир Войтенко постане перед судом

Завтра, 16 вересня Володимир Войтенко постане перед судом. В Охтирському міськрайонному суді розглядатиметься клопотання прокуратури Сумської області про відсторонення першого заступника міського голови Сум від займаної посади.

Прокуратура вважає необхідним відсторонити пана Войтенка від посади, позаяк нині триває слідство у справі, де він є підозрюваним у незаконному звільненні понад тридцяти працівників департаменту містобудування Сумської міськради.

Як повідомила прес-секретар прокуратури Наталія НАУМЕНКО, завтра минає рівно місяць, як прокуратура вручила першому «заму» мера Сум повідомлення про підозру в грубому порушенні законодавства про працю, вчиненому повторно. Проте, за цей час клопотання про відсторонення підозрюваного від займаної посади так і не було розглянуто, зокрема, через неявку на засідання пана Войтенка та його захисника.

Зрештою суд ухвалив рішення призначити посадовцю штраф у сумі 2900 гривень та застосувати до нього примусовий привід на 10.00 13 вересня 2016 року.
Але 13 вересня поточного року в судовій залі підозрюваний знову не з’явився, пославшись на термінове відрядження в Одеську область.

Сьогодні зранку, виконуючи рішення суду про примусовий привід, співробітники поліції приїхали в міста Чорноморськ Одеської області, аби привезти В.Войтенка на Сумщину. Завтра він постане перед судом.

Цю ситуацію вирішив за потрібне прокоментувати міський голова Сум та однопартієць Войтенка (вони обидва є членами ВО «Батьківщина») Олександр ЛИСЕНКО. Він зазначив, що його заступник не мав наміру переховуватись та висловив сподівання у тому, що рішення суду буде законним.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top