Вы здесь
Главная > Новости > Стосовно начальника сумського кадетського корпусу складено протоколи про корупцію

Стосовно начальника сумського кадетського корпусу складено протоколи про корупцію

Національна поліція склала та направила до суду два протоколи про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, відносно начальника Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «кадетський корпус» ім. І.Г.Харитоненка Юрія Свідлова.
Правоохоронці встановили, що генерал-майор не повідомив про наявність реального конфлікту інтересів, і вчиняв адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.
Як повідомив напередодні на своїй сторінці у Фейсбуці заступник голови обласної організації партії УКРОП Олег Шестак, суть корупційного діяння пана Свідлова у тому, що він взяв на роботу до Кадетського корпусу заступником начальника власного пасинка, при цьому преміював його та нагороджував позачерговими званнями

По достоверной информации сегодня Свидлову, пока ещё исполнявшему обязанности начальника Сумского кадетского корпуса, вр…

Geplaatst door Олег Шестак op woensdag 11 oktober 2017

Також укропівець виклав у публічний доступ документ на підтвердження своїх слів — відповідь Управління захисту економіки Нацполіції на звернення стосовно пана Свідлова. Наразі, говорить політик, нардеп Віталій Купрій невдовзі звернеться до міністра освіти України з вимогою негайно звільнити нинішнього начальника «Кадетського корпусу» із займаної посади.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top