Вы здесь
Главная > Политика > Акела промахнувся: спроба відставити Салатенка провалилася

Акела промахнувся: спроба відставити Салатенка провалилася

На 6-й сесії Сумської обласної ради депутатам не вистачило голосів навіть на внесення питання про звільнення голови облради Семена САЛАТЕНКА до порядку денного.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Тема відставки Салатенка обговорювалася у політичних та навколополітичних колах Сумщини вже давно, щоразу пожвавлюючись у передсесійний період. Проте саме на цій сесії «маски» були «сброшены» і кулуарні домовленості трансформувалися у конкретну пропозицію – внести до порядку денного питання про дострокове звільнення голови облради.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Виступив із цією пропозицією, цілком очікувано, новообраний голова фракції «Солідарність» Юрій ЯРЕМЧУК. Проте головним лобістом відставки, за даними поінформованих джерел, є представник цієї ж фракції Володимир ТОКАР. Також на внесенні питання до порядку денного наполягав і голова фракції «Воля народу» Олег БОЯРИНЦЕВ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

А ось Віра ЛАВРИК, яка вже давно у БПП «чужа серед своїх», зауважила, що не можна піднімати питання про звільнення голови облради, не заслухавши попередньо його звіту.

На захист Семена Салатенка виступили окремі представники громадськості, серед яких учасники АТО, члени ветеранських організацій та ГО «Майдан». І, цілком очікувано, його однопартійці – депутати від «Батьківщини» Володимир ПОЦЕЛУЄВ (голова фракції), Катерина ПРИХОДЬКО, Ігор ГАННЕНКО та Віктор ЛИСЕНКО. Сам Семен при цьому заявив, що не тримається «за жодне крісло».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

І ось момент голосування – поки що лише за внесення питання до сесійного переліку. «За» 27, утрималось 4, проти 1, не голосувало 25 депутатів із 57 присутніх. Жодного голосу за відставку не дали «Батьківщина» та УКРОП. 11 голосів «за» дала «Солідарність», 2 – «Відродження», 5 – Радикальна партія ЛЯШКА, 4 – «Воля народу», 4 – «Опозиційний блок» та 1 – «Свобода».

Після оголошення результатів голосування, яке частина присутніх зустріла оплесками, більшість громадськості покинула залу, а депутати перейшли до розгляду сесійних питань.

 

Фото автора

comments powered by HyperComments
Top