Вы здесь
Главная > Общество > Криминал > Сокирою – по голові

Сокирою – по голові

Побачення із сокирою

14 березня цього року 29-річний конотопчанин покликав на зустріч свою колишню дружину. «Побачення» призначив… вночі. На зустріч чоловік прихопив із собою сокиру. Проте, жінка прийшла не сама. Вона привела з собою свого співмешканця. Без зайвих розмов екс-чоловік вдарив супутника колишньої дружини сокирою по голові. З місця події потерпілого забрала швидка допомога. Згідно висновку медиків той отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Конотопською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні за фактом незакінченого замаху на вбивство, скоєного 29-річним мешканцем Конотопа. Як повідомив прокурор відділу прокуратури Сумської області Олег Бондар, конотопчанин вже був один раз засуджений і відсидів близько 9 років за ґратами. Свою вину цього разу він визнав повністю та розкаявся. Вироком суду його було засуджено до 7 років позбавлення волі.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top