Вы здесь
Главная > Общество > Шок: на Сумщині мати загиблого АТОвця заявила, що її сина вбили свої

Шок: на Сумщині мати загиблого АТОвця заявила, що її сина вбили свої

Сергія КЛОЧКОВА

Учора на похоронах загиблого на Сході Сергія КЛОЧКОВА його мати Надія заявила, що її син був убитий не ворогами.

Днями Сумщина почула скорботну звістку – у госпіталі Дніпра помер уродженець села Дорошівка Ямпільського району, 28-річний Сергій Клочков. Офіційні джерела, зокрема, сайт Сумської обласної ради, повідомили, що Сергій — контрактник, займав посаду командира відділення зенітно-ракетного взводу, був важко поранений у ході антитерористичної операції.

Вже у цих коротких повідомленнях звертала увагу на себе фраза: «обставини, при яких Сергій Клочков отримав смертельні поранення, не розголошуються».

Поховали молодого чоловіка у його рідній Дорошівці учора, у неділю. На траурну церемонію прийшло багато людей, серед яких були не лише односельчани, а й жителі інших сіл, військовослужбовці.

Як повідомив журналіст Олександр ТАХТАЙ, прийшли віддати шану загиблому і колишні посадовці – екс-голова Ямпільської райдержадміністрації Василь ЖИВОТЕНЮК, колишній заступник голови Олександр ШТАНЮК та інші. До речі, мама Сергія, Надія Григорівна Клочкова, раніше очолювала апарат Ямпольської РДА.

Справжнім шоком для всіх присутніх став її виступ, про який Олександру Тахтаю розповів колишній колега і друг Надії Григорівни Василь ТІТКОВ. Вона сказала, що її сина убили під час відпочинку, пострілом у спину із автомата, коли він лежав на ліжку. За словами жінки, Сергій два дні стікав кров’ю і лише на третій день його доставили у Дніпро.

Про це молодий чоловік сам розповідав матері. Незабаром його виписали із палати інтенсивної терапії, а після цього у нього без видимих причин зупинилось серце.

Пізніше, як повідомляє Олександр Тахтай, цю інформацію підтвердив  і військовий комісар Ямпільського військкомату Андрій ПРИМАЧЕНКО. При всіх жінка пообіцяла «дійти до Президента», але з’ясувати, хто вбив її сина, аби винні понесли заслужене покарання.

Фото: Ямпіль.INFO

comments powered by HyperComments
Top