Вы здесь
Главная > Общество > Школярі Охтирки проходитимуть туберкуліндіагностику

Школярі Охтирки проходитимуть туберкуліндіагностику

Школярі Охтирки проходитимуть туберкуліндіагностику

Нещодавно одна з охтирських шкіл опинилася під пильним оком медиків. Через хвору на туберкульоз вчительку майже 250 дітей опинилися в зоні ризику. Про стан справ у цій школі під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Надія ЛИСЕНКО. Отже тепер школярі Охтирки проходитимуть туберкуліндіагностику.

«Учителька молодших класів в минулому році проходила профілактичний огляд і була здорова. А через рік 22 березня у неї встановили активну форму туберкульозу, – зазначила Надія Лисенко. – 22 квітня було виявлено ще один випадок туберкульозу у вчительки біології в цій же школі. У цілому дітей, контактуючих із обома педагогами, було 250 осіб. Всі вони оглянуті санітарною службою. Школярі зараз проходять профілактичне лікування, батьки 30 учнів від такого лікування своїх дітей відмовились».

За словами заступника начальника управління охорони здоров’я ОДА, наразі медикам в Охтирці необхідно буде активізувати роботу з туберкулінодіагностики дітей, і це робитиметься за кошти місцевої влади, про що посадовці на місцях уже поінформовані.

«Усім жителям Сумщини я ще раз раджу раз на рік проходити флюорографічне обстеження, додала Надія Лисенко. – Цим ви убезпечите від хвороби себе та своїх рідних.

Микола НЕХАЄНКО

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top