Вы здесь
Главная > Политика > Сесію Сумської облради зірвано. Салатенко звернувся до СБУ

Сесію Сумської облради зірвано. Салатенко звернувся до СБУ

На пленарне засідання 6-ї сесії Сумської обласної ради з’явилося всього лише 27 депутатів із 63-х. Попри те, що сесія, через відсутність кворуму, не відбулася, кілька гучних політичних заяв все ж прозвучало.

15 хвилин минає від початку 10-ї, півгодини – а сесія все не розпочинається. Розімлілі від спеки депутати в’яло перемовляються між собою, а запрошені на засідання відверто нудьгують. Цікаво, що більшість і тих, і інших цього дня вбралися у вишиванки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Голова Сумської облради Семен САЛАТЕНКО, з’явившись у залі, також не поспішає відкривати зібрання, вочевидь чекаючи на депутатське «поповнення». Тим часом він поспілкувався з представницею «Солідарності» та своєю попередницею у кріслі голови Вірою ЛАВРИК, яка по-материнському дбайливо навіть знімала з піджака Семена неіснуючі порошинки.

Виступають громадські активісти
Виступають громадські активісти

Зрештою голова ради зайняв своє місце у президії і відразу взяв різкий тон. «Сьогодні ми повинні були призначити ряд керівників на посади, вирішити питання про нагородження учасників АТО за заслуги перед Сумщиною, прийняти звернення щодо мораторію на підвищення тарифів, вирішити ряд бюджетних питань. Ключове ж питання стосується визнання добровольців учасниками бойових дій (більше тут від ред.)

У рядах "Солідарності" - самотня Віра Лаврик
У рядах «Солідарності» — самотня Віра Лаврик

За нашими даними, депутати мали прибути на сесію, але за одну ніч у них «заболіли спини й зуби». Є інформація, що вчора були дзвінки до депутатів з рекомендацією не йти на сесію. Прошу розібратися у цій ситуації СБУ. Минулого року так само була зірвана сесія, де мали визнати Росію державою-агресором. До яких часів ми повертаємося?» — сказав Семен Салатенко.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Не прибули на сесію більшість депутатів від БПП «Солідарність», «Волі народу», представники інших фракцій також були не в повному складі. Рясніли своїми обранцями хіба що ряди «Батьківщини» — 11 з 14 партійців.

Наступне засідання тепер може зібратися не раніше, ніж через 10 днів. Чи вийдуть на цей момент депутати зі своїх відпусток і лікарняних та що там за історія трапилася із телефонними дзвінками – побачимо.

comments powered by HyperComments
Top