Сесія Сумської облради: поліцейські кордони, скандали і закохані парочки: ФОТОРЕПОРТАЖ

Сумській облраді

До обіцяного новою владою «єдіномислія» у Сумській облраді ще далеко. 47 питань порядку денного депутати розглядали із суперечками, які часом переростали у скандали.

Що неприємно вразило ще до початку сесії гостей та журналістів – то це жорсткий пропускний режим, якого раніше не було. У зв’язку із чим нове керівництво облради вжило такі безпрецедентні заходи безпеки – незрозуміло.

З цього приводу колишній голова облради, а нині депутат від «Батьківщини» і боєць 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Семен САЛАТЕНКО звернувся до нинішнього чільника ради Володимира ТОКАРЯ із депутатським запитом.

«Нині у нас третя річниця Революції гідності, під час якої люди виборювали свої права і свободу. Але у нас в обласній раді мене здивувала велика кількість кордонів поліції.Ми ж голосували за те, аби прибрати поліцію з сесійної зали, було таке рішення на першій сесії нашої каденції. Хто його скасував?» — запитав Салатенко.

До речі, через такий пропускний режим прямо на сесії виник скандал – жінка, яка назвалась представницею «Свободи», зняла крик через те, що її не пускали до зали.

Протягом трьох годин сесійної роботи депутати заслухали звіт голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, прийняли ряд кадрових рішень та внесли зміни до бюджету.

Фото автора

Мішель Терещенко з дружиною Оленою додали до засідання нотку романтики
Лілія Ричкіна, незважаючи на травмовану ногу, прийшла на сесію
Поки депутати працювали, під стінами Будинку рад люди мітингували за збереження психоневрологічного диспансеру

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top