Вы здесь
Главная > Политика > Сесія Сумської облради обіцяє бути скандальною

Сесія Сумської облради обіцяє бути скандальною

Найгарячіші питання завтрашньої сесії – розподіл 29 мільйонів бюджетних коштів, внесення змін до перспективного плану формування спроможних територіальних громад та преміювання керівництва ради.

Фірмовим «почерком» нинішнього керівництва обласної ради, на думку багатьох депутатів і громадськості, стала кулуарність та непрозорість у прийнятті рішень. Так, як повідомила media.sumy.ua депутат Лілія РИЧКІНА, 29 мільйонів вільного залишку були поділені практично у закритому режимі.

І це при тому, що багато депутатських запитів, зокрема, щодо лікування тяжкохворих дітей, оснащення медичних закладів та інших, керівництво ради, за її словами, просто ігнорувало. Зате про преміювання себе самих не забуло – втім, чи дозволить депутатський корпус подібну розкіш посадовцям в економічно складний час, побачимо завтра.

Вируватимуть на сесії пристрасті і навколо перспективного плану формування спроможних територіальних громад. Тим більше, на пленарне засідання завітають сільські голови, деякі з яких планують виступити. Основна проблема, за даними численних звернень сільських рад, громадськості – карта об’єднання не враховує думки людей, тож обіцяна владою «добровільність» вкотре виявилась міфом. Як, почасти, і обіцяна фінансова підтримка.

Відбудеться сесія 7-го липня на площі Незалежності у Будинку рад. Початок – о 10-й годині.

Фото: sorada.gov.ua

 

comments powered by HyperComments
Top