Вы здесь
Главная > Политика > Сесія Сумської облради відбулася без фракції БПП

Сесія Сумської облради відбулася без фракції БПП

Сьогодні депутатів зібрали на сесію, аби терміново вирішити питання з фінансуванням медичних закладів.

Річ у тому, що в райлікарнях Ямпільського та Серединобудського, найбільш віддалених від обласного центру районів, відсутній рентгенапарат, крім того, апарат УЗД потрібно купити для Недригайлівської ЦРЛ. Тож питання з фінансуванням цих закладів (всього йдеться про 10,5 мільйонів гривень) і мали вирішити на сесії… але воно виявилося непідготовленим.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Облдержадміністрація не встигла підготувати проект рішення, хоча такі обіцянки звучали і відмінити сесію було вже запізно, — сказав на початку засідання голова Сумської обласної ради Семен САЛАТЕНКО. – Мені щойно надіслав телефонограму перший заступник голови ОДА Олександр МАРЧЕНКО, він запевнив, що все буде підготовлено і люди отримають кошти».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У той же час, на переконання Салатенка, депутати завжди повинні бути готові до того, аби «оперативно зібратися у будь-який момент».

«Мені кажуть, що є питання державницькі і недержавницькі. Але я вважаю, що допомогти навіть одній людині – це державницький підхід. Крім того, багато питань стосуються наповнення бюджету, зокрема, від надання в оренду комунального майна», — зауважив він.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Всього на сесію зібралося 35 депутатів. З невідомих причин у залі не було жодного представника пропрезидентської фракції «Солідарність». Отримати коментар у голови фракції Юрія ЯРЕМЧУКА поки що, на жаль, не вдалося, але ми готові дати йому таку можливість. Семен Салатенко з цього приводу закликав колег «менше займатися політикою і більше – проблемами області».

comments powered by HyperComments
Top