Вы здесь
Главная > Политика > Сесія Сумської облради «зависла» у повітрі

Сесія Сумської облради «зависла» у повітрі

На думку окремих депутатів, голова обласної ради Семен САЛАТЕНКО всіляко затягує рішення з призначенням сесії через загрозу власної відставки.

Минула сесія була призначена на 15 липня, але через відсутність кворуму вона так і не відбулася. Тоді у своєму виступі Семен Салатенко різко висловився на адресу тих, хто зірвав пленарне засідання, загальмувавши вирішення багатьох важливих для області питань.

Більш того, він навіть звернувся до СБУ з вимогою розібратися, чому за одну ніч у депутатів «заболіли спини й зуби» та хто напередодні «рекомендував» їм не йти на засідання.

Також голова облради повідомив, що наступну сесію він зможе скликати через десять днів. Втім, 25 липня вже минуло, а в будинку рад і досі тиша.

Тим часом в інтернеті, зокрема, соціальних мережах, проти Семена Салатенка посилилась інформаційна кампанія. Цей «злив» розмаїтого «чорного піару» не є чимось новим, розмови про відставку голови облради точаться вже давно і депутатські голоси за прийняття відповідного рішення також збираються.

Проте активізація цього процесу, та ще й влітку, до початку нового політичного сезону, досить показова. Цікаво, що найбільше «розкручують» цю тему голова Конотопської міської організації Радикальної партії Ляшка Спартак СЕРГІЄНКО (при тому, що депутатка від РПЛ Лілія РИЧКІНА є заступницею Семена Салатенка) та екс-редактор газети «Сумщина», рішення про звільнення якого мають затвердити депутати, Сергій МОША.

26 липня Семен Салатенко зустрівся з головами депутатських фракцій. Як повідомив media.sumy.ua голова фракції «УКРОП» Владислав ЛУГОВИЙ, наразі дата сесії не призначена. Шість фракцій пропонують її провести 3 серпня, але голова облради наполягає на тому, аби зібратися 11 чи 19 серпня.

«Є вимога мінімум 22 депутатів на скликання сесії саме 3-го. Чекаємо на рішення Салатенка», — сказав Владислав Луговий.

comments powered by HyperComments
Top