Вы здесь
Главная > Блоги > Звільнений головред «Сумщини» знайшов нового ворога – Салатенка

Звільнений головред «Сумщини» знайшов нового ворога – Салатенка

Сергій Моша проти Семена Салатенко

Звільнений, але при цьому все ще хворіючо-працюючий головний редактор газети «Сумщина» Сергій МОША, виживши з роботи два творчих колективи, тепер узявся обливати брудом свого недавнього покровителя – голову Сумської обласної ради Семена САЛАТЕНКА.

У свіжому номері газети головред розмістив колонку з купою граматичних помилок, де розповів читачам про свою розмову з Салатенком за зачиненими дверима в усіх подробицях (звісно, якщо вони були саме такими).

Отже, за словами Моші, причина його звільнення – зовсім не у розвалі роботи редакції та безперервних скандалах, які вже обговорює вся Україна. Вся річ буцімто у непомірних амбіціях чільника облради, який бажає бачити на газетних шпальтах ледь не виключно себе самого.

«Семен Павлович дорікав мені, що його, голови обласної ради, у газеті практично не видно… Чесно кажучи, я розгубився. Справа навіть не в тому, що голова обласної ради, молода людина, яка прийшла до влади на хвилі Майдану, відверто втрутилася у редакційну політику і цілком в дусі «попередників» почала вимагати, щоб газета писала про нього багато і часто. Зрештою, влада й не таких змінювала аж до повної протилежності…» — такими «перлами» радує колонка читачів.

А далі більше! Якщо раніше історія «Сумщини» часів Моші часом нагадувала фільм жахів, а часом, за влучним виразом одного із депутатів облради, мелодраматичне «мило» «Рабиня Ізаура» (де в ролі ображеної всіма рабині виступав сам головред), тепер починаються пристрасті цілком у дусі шпигунського серіалу.

Виявляється, із підшивки Салатенка дивовижним чином зникли ті номери, де пан голова був на фото, та ще й на першій шпальті! «На моє зауваження, що підшивка не повна… пан Салатенко буркнув, мовляв, що йому дали – те він і поклав на стіл…Виходить, керівника області дуже легко ввести в оману, дезінформувати…Кому це потрібно?» — адресує Сергій Моша крик душі приголомшеним такими «цінними» подробицями читачам.

Тут справді, є над чим подумати. Очевидно, що без СБУ не розібратися, але мова йде про те, що невідомі люди (можливо, працівники прес-служби чи помічники) вночі, таємними ходами пробираються в адмінбудівлю ради… і для чого? Аби підступно висмикнути кілька номерів з газетної підшивки!

Далі пішли звичні скарги на «попередників», злива сліз про тяжкий фінансовий стан з «прозорими» натяками не вчити жити, а краще допомогти матеріально і констатація «загрозливого» факту: «Обласна рада залишилась співзасновником газети без «партнера» в особі облдержадміністрації і з чиїмсь великим бажанням бачити своє «Я» в кожному номері».

А що б сказав автор «Уявного хворого» Мольєр?

Між тим, ситуація із «Сумщиною» і досі не «устаканилась». Як повідомили media.sumy.ua власні джерела, 16 червня, у день звільнення, Мошу ознайомили з відповідним розпорядженням голови облради. Редактор перебував на робочому місці, проте свій підпис про те, що він ознайомлений з документом, поставити відмовився, мотивуючи це поганим самопочуттям (?).

Про цей випадок було складено акт, а сам Сергій Моша пішов на лікарняний. У той же час заяву на виконання обов’язків головного редактора написав відомий журналіст Віталій КОХАН, проте наразі ситуація «зависла» у повітрі. Можливо, після повернення Семена Салатенка з Польщі, де він перебуває на діловому форумі, вирішення питання, яке продовжує збаламучувати інформаційний простір Сумщини, нарешті прискориться.

comments powered by HyperComments
Top