Вы здесь
Главная > Общество > У Самотоївці Державний прапор вручили героям АТО

У Самотоївці Державний прапор вручили героям АТО

День державного прапору у селі Самотоївка

У селі Самотоївка Краснопільського району День Державного Прапора відзначили по особливому – учасники антитерористичної операції отримали жовто-блакитні стяги у подарунок.

«Тепер український прапор майорітиме над моїм домом. Берегтиму його, як святиню», — говорить учасник АТО Володимир БУГРИМ, який демобілізувався рік тому. «А я хочу, щоб стяг завжди був зі мною, у моїй машині, тим більше вона у мене велика», — додає Віктор ШЕВЧЕНКО, який воював у Пісках Донецької області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ще на одному прапорі, який зберігатиметься у місцевому музеї, воїни із Самотоївки (всього у селі їх близько сорока чоловік) та ближніх сіл, бійці добровольчих батальйонів залишили свої автографи.

Спілкуючись із селянами, сільським головою Іваном ПЕРЕРВОЮ, розумію, що захисників української незалежності у Самотоївці шанують не лише на свята. Їм виділили додаткову матеріальну допомогу (окрім коштів, передбачених законодавством), на зиму родини бійців забезпечили дровами.

Настрої у селі панують патріотичні – чого варта лише «козацька» зупинка у центрі. Та й сама програма урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора, яка почалася з молитви за Україну, була національно-піднесеною за настроєм. Крім концертних номерів, прозвучали виступи гостей – народного депутата України Олександра СУГОНЯКО, депутата обласної ради («Солідарність») та голови Краснопільської райдержадміністрації Юрія ЯРЕМЧУКА, депутата облради від «Батьківщини» Катерини ПРИХОДЬКО.

Також під час урочистостей проводився збір коштів на потреби добровольчих батальйонів, до якого долучилися всі присутні.

comments powered by HyperComments
Top