Вы здесь
Главная > Политика > Салатенко підтримав «Східний корпус»

Салатенко підтримав «Східний корпус»

Салатенко підтримав «Східний корпус»

Військово-патріотична організація «Східний корпус» відкрила філіал у Сумах. Як зазначив під час презентації організації її керівник в Сумській області Денис СОКУР, «Східний корпус» прагне захищати Україну від тероризму й сепаратизму, відтак, зміцнювати свої позиції у прикордонній Сумщині. Основу ГО складають патріотичні громадські формування, ветерани АТО, спортсмени, молодь.

Цей рух з’явився на початку 2014 року у Харкові. За словами його лідера Олега ШИРЯЄВА, основні напрямки діяльності – патріотичне виховання молоді, організація спортивних секцій, протидія корупції, територіальна оборона та військова підготовка, а також контроль діяльності влади.

Філіал у Сумах – перший, який «Східний корпус», будучи частиною Азовського руху, відкриває в Україні. Свою роль тут, ймовірно, зіграла підтримка голови обласної ради Семена САЛАТЕНКА, який воював у той же час і в тому ж секторі, що і рота.

«Боротьба триває і я підтримую молодіжний рух правого спрямування, моїх бойових побратимів, простих хлопців, які пройшли горнило війни. Ця земля буде нашою!» — сказав Салатенко.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top