Вы здесь
Главная > Политика > У Сумах затримано керівника осередку Російського культурного центру

У Сумах затримано керівника осередку Російського культурного центру

Про затримку керівника місцевого осередку РКЦ та Організації юних розвідників Сумщини Сергія БОБИРЄВА повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій ТУКА.

Російський культурний центр діє на Сумщині з 2007 року, а його керівник Сергій Бобирєв багато років поспіль проводив наметові табори для підлітків і молоді. Проте нині, у зв’язку з політичною ситуацією та війною на Сході його діяльність не залишилась непоміченою СБУ.

Нещодавно, у сосновому заповіднику «Буймерівка» Охтирського району завершив свою роботу табір, організований РКЦ та ОЮРС за підтримки представництва Росспівробітництва в Україні. Після цього СБУ та прокуратура провели у будинку Сергія Бобирєва санкціонований обшук.

Під час обшуку, як повідомляє прес-служба прокуратури області, було виявлено та вилучено газети та агітаційні матеріали сепаратистського змісту, пакунок із георгіївськими стрічками (702 штуки), прапор РФ та інші речі. Нині у цій справі проводиться розслідування.

До речі, на сайті ОЮРС і сьогодні можна прочитати гасло, підписане особисто С.Бобирєвим: «Украина – это часть России, на том мы и стоим. Всегда готов! За Отечество!»

На фото Сергій Бобирєв четвертий справа.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top