Вы здесь
Главная > Реформы

«Незручні» селяни з Хоружівки хочуть забрати свою землю у латифундистів

На батьківщині колишнього президента Віктора ЮЩЕНКА, у Хоружівці Недригайлівського району люди вже не хочуть віддавати свої паї в оренду. Вони побачили – можна самим стати господарями на своїй землі.

«Батьківщина», «Солідарність» і Аграрна партія на Сумщині стали лідерами у депутатському представництві в ОТГ

На виборах до об’єднаних територіальних громад, які відбулись в Сумській області вчора 30 квітня, люди обрали не лише голів, а й депутатів.

Жителі Краснопільщини вирішили виживати разом

Тож минулого року активно долучилися до впровадження адміністративно-територіальної реформи. Як реформується Краснопільський район Сумщини — нещодавно дізналися журналісти з різних куточків країни під час прес-туру по області у рамках проекту «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа».

Як одягати європейських модниць. Шість порад для «швейного бізнесу» від успішного українського менеджера

«Я йду Парижем і бачу у вітрині модного бут​ика ось це пальто, відшите нашою фабрикою в Ужгороді», – про такі випадки у європейських столицях Мирослава КАЛАМУНЯК, директор Ужгородської швейної фабрики з гордістю розповідала і раніше, до підписання Угоди про Асоціацію між Україною і ЄС. Проте завдяки Угоді, каже фахівець у світі моди, сталося кілька важливих речей.

Пацієнт швидше живий: на Сумщині активізувалась децентралізація

Як повідомив перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО, на сьогодні офіційно утворені Шалигинська, Дружбівська, Зноб-Новгородська, Миколаївська, Нижньосироватська, Грунська, Бездрицька, Боромлянська, Миропільська, Річківська та Недригайлівська об’єднані громади.

Березовская территориальная громада: сила в единении

Пока одни жители Сумской области разбираются в определении термина «децентрализация», остальные активно пользуются ее преимуществами. Речь идет о Березовской территориальной громаде, о которой мы писали ранее на нашем сайте.

У Сумах зберуться голови сільрад, аби поговорити. Про реформи

Завтра, 1 липня у Сумах відбудеться Форум місцевого самоврядування «Досвід реформ», який раніше вже переносився. За інформацією Сумської облради, яка виступає організатором заходу, на ньому планується обговорити низку проблем, які склалися у сфері місцевого самоврядування.

Сумчан запрошують на День Європи

Сумчан запрошують на День Європи. 5 травня в Сумах відкриється міжнародний інвестиційний форум «СУМЩИНА INVEST-2016. УКРАЇНА-ПОЛЬЩА: ІНВЕСТИЦІЇ. РОЗВИТОК. ПАРТНЕРСТВО». Наступного дня, 6 травня, учасники Форуму відвідають підприємства Сум із польськими інвестиціями.

Школа в Сумському районі отримає кошти від уряду США

Міністерство фінансів України спільно з Міністерством освіти і науки відібрало опорні школи для пілотного проекту. Серед них – Великочернеччинська спеціалізована школа I-III ступенів у Сумському районі.

Поки топчемося на місці – втрачаємо фінансовий ресурс

На Сумщині реформа децентралізації влади просувається надто повільно. Наразі в області створена лише одна, Березівська об’єднана територіальна громада у Глухівському районі. Досвід успішних громад вивчали сумчани на конференції «Сільські території в умовах децентралізації: стан, можливості, виклики», що відбулась у Києві.

Top