Вы здесь
Главная > Общество > Криминал > Провіднця ховала стероїди у дитячій іграшці

Провіднця ховала стероїди у дитячій іграшці

Стероиды в мягкой игрушке

Провідниця потягу «Київ –Москва»в м’якій іграшці намагалася вивезти до Росії стероїди.

На пункті контролю станції «Конотоп» митного поста «Залізничний» при проведенні митного контролю потягу сполученням «Київ – Москва», працівники митниці разом із співробітниками СБУ в однієї з провідниць виявили стероїдні лікарські засоби. Жінка сховала заборонені медпрепарати в м’якій дитячій іграшці.

Вилучені препарати відносяться до ін’єкційних сильнодіючиханаболічних стероїдів, що складаються з різних ефірів тестостерону — «Сустанон 250» та «Сустамед». Як правило, їх виготовляють підпільно. А також «легендарний» анаболік  «Деканол 200»  — найбільш розповсюджена речовина, що займає лідируючу позицію серед подібних йому препаратів.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил. Санкція — штраф у розмірі 100 відсотків вартості товарів, з їх подальшою конфіскацією.

Після проведення всіх відповідних експертних досліджень, співробітниками УСБУ у Сумській області буде відкрито кримінальне провадження за статтею 201 Кримінального кодексу України «Контрабанда». А саме, що були сховані в середині  дитячої м’якої іграшки.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top